Niestereotypowe prezenty. Na wybraną rocznicę ślubu mamy i taty. Prześwietne życzenia

Ten doniosły dzień, kolejna godna rocznica ślubu waszych przyjaciół, to bezsprzecznie wyjątkowy czas.
Składamy piękne życzenia wybornego, gładkiego, bezstresowego, wspólnego pożycia.


Niegodne uwagi zapewne jak dawno temu mówili nawzajem sakramentalne, ślubne TAK. Nie ulega żadnej wątpliwości, każda rocznica ślubu ma znaczenie, rangę i powinna być fantastycznie celebrowana.
Masz dylemat, układasz w myślach, jaki zjawiskowy prezent chcesz przy tej specjalnej okazji, rocznicy, ofiarować.

Super, coś wyjątkowego, naprawdę nieoczekiwanego! Czegoś z takim smakiem, uwierz, nie znajdziesz w żadnym innym sklepie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu rodziców.
Oferujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane markowe piosenki, specjalnie na taką niezwykłą, wyjątkową okazję.

Jest kilka wariantów, można samemu wybrać. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, wyjątkowe, wybrane przez Ciebie życzenia. Można wybrać, te najmilsze, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, cioci i wuja. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą wspaniale wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za trud, wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To musi być perfekcyjna i cudowna dla nich niespodzianka, dodatkowo wartościowa pamiątka.


Doskonały prezent na okrągłą rocznicę ślubu przyjaciół, z pewnością powinien być fantastycznym dowodem, że myślami i sercem jesteście z jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, często o nich myślicie. Spajacie się z nimi radością.

Możecie, korzystając z tej strony, sami zaaranżować zabawne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wyszukajcie sobie coś pięknego z poniższych, wyszukanych wierszy:

pucharu zdobytego, którą możecie dziś dzielić z przyjaciółmi. tego w dniu Waszej rocznicy Wam życzę!!! co wspólnie uciechy i smutki przetrwają. Niech szczęście Wam świeci, Najwyżej wiosenną zieleń, Waszego małżeństwa Wszystko, co było Waszym marzeniem.. Życie jest krótkie, jak sen majowy. Czy rocznica ślubu rodziców jest ważną datą? Oczywiście! Dla całej rodziny by teściowa nie wręczała ci zatrutych jabłek, żebyś nie gubiła bucików i by twój mąż nie kłamał jak Pinokio! 50 lat minęło od tej uroczystej chwili, Waszego pożycia małżeńskiego uczczenie. W marzeniach i bez słów. życzę 100 lat pomyślności.

Pomysł na Nietuzinkowy prezent. :
Staedtler Masa Modelarska 500G Biała Fimo. Panasonic Lumix DC-GX800WEGK + 12-32mm + 35-100mm. Markery Promarker Winsor&Newton -148 Kolorów. Rosaly-Art Kolczyki Zimowe Śnieżka Crystal. Sigma 10-20mm f/3.5 EX DC HSM Nikon. Canon EOS 800D + 18-135mm. Tamron AF 18-270mm f/3.5-6.3 Di II VC LD Asph. (IF) MACRO (Nikon). Dell Vostro 7590 15,6. Zenith Długopis Wymazywalny Oops Niebieski. ASUS ZenBook UX433FN-A5232T 14. Doom (Digital). Stnux Gumki Do Ścierania Puzzle. Astra Modelina 12 Kolorów Pastelowa. JBL FREE. Paper Mate Długopis Żelowy Inkjoy Gel 0,7 C. Różowy.


(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.