W niewiarygodnie niskich cenach tkaniny tapicerskie. Zaufana hurtownia. Unikalna oferta dla rzemiosła meblowego

Nasza firma prowadzi działalność już wiele lat, starając się wciąż wzbogacać naszą unikalną ofertę.

Wykorzystując internet do hurtowego handlu możemy obsłużyć zorientowanych w tej branży klientów, z terenu całej Polski.
Nasi kupujący, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą wymyślone przez siebie, cudowne scenariusze.


Jedynie dzięki naszym fenomenalnym tkaninom obiciowym można doskonale odnowić swoje zużyte meble, dodać im cudnego charakteru.

Nasza firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, tapicerskich, w różnych wzorach i kolorach. W naszej ofercie także: Materace, łóżka.
Dbamy o bardzo bogaty, szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i ciekawe wzory.

To pewne, każdy fachowiec, który zajmuje się profesjonalnie tapicerką i obiciami mebli szuka idealnego dostawcy hurtowego wysokiej jakości, w dobrej cenie tkanin, materiałów obiciowych, akcesorii meblowych.

Nasza hurtownia, to celujący wybór.

W naszej bogatej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. jakościowo dobre i tanie wersalki, kanapy, sofy.

Wszystkie nasze produkty wykazują najwyższą jakość wraz z wymaganą gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
W naszym sklepie do wyboru tkaniny obiciowe i tapicerskie w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, jednokolorowe ale oryginalnie fakturowane – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich najlepiej dobraną do swoich wymogów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Sieraków Sulejów Ujazd Żerków Bychawa Dąbie Chmielnik Pisz Czarna Woda Nowy Wiśnicz Kutno Zdzieszowice Cedynia Jaworzno Krynica Morska

I każdego innego miasta…

Dres Stage Active spodnie bluza dresowa Bluzka dziewczęca biała z długim rękawem. Dla niemowląt dla tapicerów Sukienka letnia. Dla niemowląt Tkaniny obiciowe wzorzyste.

Oddam za darmo Garaż. Komiksy.

OGŁOSZENIA PRASOWE